Management

 • W.W.
  Irena Strzałkowska - Prezeska Izby 
  W.W.

 • WFDiF
  Zbigniew Domagalski - Wiceprezes Izby 
  WFDiF

 • Silver Frame
  Stanisław Zaborowski - Wiceprezes Izby 
  Silver Frame

  Właściciel firmy Silver Frame. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Programu dla Kreatywnych Producentów w Szkole Wajdy. W okresie 2007-2013 związany z Telewizją Polską, TVN oraz Polskim Radiem. Ukończył e-learning kurs Digital Storytelling na University of Birmingham oraz The Business Of Film na Open University. Członek Zarządu Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych w latach 2019-2022. Absolwent IDFA Academy w Amsterdamie i Locarno Match Me. Absolwent KIPA Finanse Lab i IDFA Academy, członek grupy roboczej ds. Green filming w Polsce. Od 2021 roku Ekspert Eurimages w Radzie Europy.

 • M.T.L. Maxfilm
  Piotr Belka 
  M.T.L. Maxfilm

  Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i podyplomowych studiów Prawo Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2004 roku związany z branżą produkcji filmowej. Współtworzy sukcesy wielu najpopularniejszych w Polsce seriali telewizyjnych i filmów fabularnych. Działając na styku mediów i reklamy specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komercyjnym współfinansowaniem produkcji filmowej oraz jej sprzedażą, promocją i reklamą.

 • Domino Film
  Małgorzata Domin 
  Domino Film

  Absolwentka i aktualnie Wykładowczyni produkcji filmowej w szkole filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach oraz Studium Podyplomowego Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Właścicielka Domino Film, które produkuje filmy fabularne i dokumentalne. Producentka wykonawcza filmów Lecha Majewskiego: Jako producentka wiodąca zadebiutowała filmem dla dzieci Klub Włóczykijów.

 • IKH Pictures Production
  Izabela Kiszka-Hoflik 
  IKH Pictures Production

 • Haka Films
  Tomasz Morawski 
  Haka Films

 • ZK Studio
  Małgorzata Prociak 
  ZK Studio

  Producentka filmowa, kierowniczka produkcji, działaczka kultury,
  absolwentka Filologii czeskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz
  Wydziału Organizacji Produkcji Filmowej PWSFTviT w Łodzi.
  Zrealizowała wiele krótkometrażowych oraz dwa pełnometrażowe filmy
  dokumentalne nagradzane na festiwalach na całym świecie.
  Od 2012 związana z ZK Studio. Absolwentka IDFAcademy 2017 i Ex Oriente Films Workshop, stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 • Momakin
  Paulina Zacharek 
  Momakin

  Twórczyni i dyrektorka międzynarodowego programu profesjonalizacyjnego dla środowiska animacji stop motion – StopMoLab. Założycielka i współwłaścicielka firmy MOMAKIN. Współorganizatorka ANIMARKT Stop Motion Forum oraz inicjatorka programu edukacyjno-dystrybucyjnego #bajkizpolski.

Partnerzy

KIPA